Home » НА ЖИВО » Гледай Онлайн Манчестър Юнайтед – Хъл Сити На Живо 01/02/2017

Гледай Онлайн Манчестър Юнайтед – Хъл Сити На Живо 01/02/2017

Гледай Онлайн Манчестър Юнайтед – Хъл Сити На Живо в Сряда, 1 февруари, от 22:00 часа в мач от 23-ия кръг на английската Висша лига.

Манчестър Юнайтед ще се опита да се възползва от грешката на лидерите и да съкрати дистанцията до Топ 4. В момента “Червените дяволи” изостават на пет точки от четвъртия Ливърпул, който снощи направи 1:1 у дома срещу лидера Челси. Юнайтед няма загуба у дома от 10 септември миналата година, когато бе надигран от Манчестър Сити. Перфектната серия на Жозе Моуриньо е много вероятно да продължи, тъй като на Олд Трафорд гостува последния Хъл Сити. “Тигрите” победиха наскоро Манчестър Юнайтед с 2:1 в среща реванш за Купата на Лигата, но пък отпаднаха, след като загубиха с 0:2 в Манчестър. Дали отново ще си тръгнат като победени от “Театъра на мечтите” може да видите на живо чрез Гонг Плей, а в BET365 може да следите двубоя минута по минута.

Букмейкърът предлага бонус за всеки нов клиент в размер до 100 лева. Веднага може да заложите на някой двубой като така ще ви е още по-интересно, когато го наблюдавате. В акаунта ви е необходимо да имате поне една стотинка, за да гледате предавания на живо.

Линк за Bet365 - 100 лева Бонус